Telefoon

0592 - 30 00 33

Email

info@bezinn.nl

Openingstijden kantoor: maandag t/m donderdag 8:30 – 12:30 uur

Manager

De heer J. van Donkersgoed
manager@bezinn.nl

Secretariaat/Administratie

Evelien van Roon Management assistente / Kwaliteitsfunctionaris / Geregistreerd privacy manager
e.vanroon@bezinn.nl

Ingrid de Vries Receptioniste & Telefoniste / Administratieve & Huishoudelijke ondersteuning
i.devries@bezinn.nl

Boekhouding

Roel Otten Boekhouding/Facturatie
r.otten@bezinn.nl

Jaap Robbe Controller
j.robbe@bezinn.nl

Johnny Deeb Boekhouding/Administratie
j.deeb@bezinn.nl

Arjen Kroes (ZZP-er) Boekhouding/Administratiekantoor Stichting BEZINN
administratiekantoor@bezinn.nl

AZR/Cliëntadministratie

Paulina de Boer Medewerkster cliëntenadministratie regio Drenthe
azr@bezinn.nl

Pauline (Sara) Sloot Medewerkster cliëntenadministratie regio Friesland
s.sloot@bezinn.nl

Ria Akkerman Medewerkster cliëntadministratie regio Groningen
r.akkerman@bezinn.nl

Jellie de Haan (ZZP-er) Medewerkster cliëntadministratie regio Drenthe
azr@bezinn.nl

Trajectbegeleiding

Albertha Kits Senior trajectbegeleidster / Contactpersoon regio Groningen + Noord – Midden Drenthe
a.kits@bezinn.nl

Rinske Jager Gedragswetenschapper / Trajectbegeleidster / Contactpersoon regio Friesland
r.jager@bezinn.nl

Marjolein Dijkema Gedragswetenschapper / Trajectbegeleidster / Contactpersoon regio Zuid Drenthe + Overijssel
m.dijkema@bezinn.nl

Esmee Luchies Gedragswetenschapper (ZZP) inzetbaar via Stichting BEZINN
info@bezinn.nl

Josien Boeree Gedragswetenschapper (ZZP) inzetbaar via Stichting BEZINN
info@bezinn.nl

Huishoudelijke hulp

Mevrouw Khan

Mevrouw M. Fokkens – Wierenga Bestuurslid (voorzitter)

De heer S. Postma Bestuurslid (secretaris)

De heer L. Prins Bestuurslid (penningmeester)

Mevrouw A. Hafkamp (contact persoon Vereniging BEZINN)

Mevrouw A. de Vries (bestuurssecretaris)
secretaris@bezinn.nl

De heer B. Stuurwold (voorzitter)

De heer D. Grit Raad van Toezicht (financiën)

Mevrouw A. Kleine Deters Raad van Toezicht